Národní finále minibasketbalu - U11 dívky

Aktuálně

NF ČR U11 - porážka s Hradcem, ale vítězství nad Olomoucí a postup

NF ČR U11 - porážka s Hradcem, ale vítězství nad Olomoucí a postup

První den Národního finále ČR nejmladších minižákyň U11 zahájil náš tým ve své skupině D sice porážkou s celkem Hradce Králové, ale ve druhém utkání dokázala děvčata porazit tým Olomouce.

Tento týden nás čeká především Národní finále ČR minižákyň U11, ale také utkání dalších týmů.

Tento týden nás čeká především Národní finále ČR minižákyň U11, ale také utkání dalších týmů.

Tento týden nás čeká především Národní finále ČR minižákyň U11, ale také utkání ligových kadetek U17, starších minižákyň U13 a žen "B".

Přípravy na Národní finále v minibasketbalu U11 jsou v plném proudu

Přípravy na Národní finále v minibasketbalu U11 jsou v plném proudu

Na našem webu naleznete veškeré informace vč. průběžného výsledkového servisu z celé akce, která se koná 26. - 28. 4. 2019 v Karlových Varech!

Základní informace k národnímu finále nejmladších minižákyň Karlovy Vary 26.-28.4.2019

UBYTOVÁNÍ:

Domov Mládeže Karlovy Vary

Adresa: Lidická 590/38, 36001 Karlovy Vary (mapa)

Check-in od 13:00, Check-out do 10:00

Cena: 260 kč/osoba/noc (430 Kč/osoba/noc)

Každý tým bude mít k dispozici 7x trojlůžkový pokoj se sociálním zařízením na patře. Každý tým bude mít své patro a jeden trojlůžkový pokoj se sociálním zařízením na pokoji, který ale bude ve vedlejší budově (cena 430Kč). Tým Ostravy a Olomouce bude mít ze čtvrtka na pátek k dispozici ubytování pro svůj tým na pokojích se sociálních zařízeních v kapacitě 18ti osob.

Platit budete hotově, popř. kartou na recepci. Dle zaslaných fakturačních údajů Vám bude vystaven doklad o zaplacení. Prosíme o dovezení seznamu všech členů se jménem, datem na

 

Penzion Hestia (ubytování ze čtvrka na pátek pro ostatní týmy)

Adresa: Stará Kysibelská 45, 360 09 Karlovy Vary (mapa)

Check-in od 12:00 , Check-out do 10:00

Cena: 270kč - 310 Kč/ osoba dle velikosti pokoje

Platba pouze hotově na recepci. Snídaně pro týmy Sadské a Tygři Praha zařízeno v baru u bazénu vedle haly. http://kvarena.cz/bazenove-centrum

Z pensionu se dostanete k halám autobusem číslo 6 (zastávka Východní)

HMS - zastávka KV Arena

HALA BK LOKO - zastávka západní

 

DALŠÍ MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ pro doprovod

zobrazit více

 

STRAVOVÁNÍ:

V jídelně Domova mládeže

Pátek – snídaně 51 Kč, oběd a večeře 78Kč

Sobota, neděle – snídaně – 80 Kč, oběd a večeře 105 Kč

Stravování můžou využít i doprovodné osoby (rodiče)

 

DALŠÍ MOŽNOSTI OBČERSTVENÍ V BLÍZKOSTI HAL A UBYTOVÁNÍ

Ventura Pub - https://www.evropak.cz/ - budova haly BK LOKO

Smíchovský pavilon – http://www.smichovskypavilon.cz/ restaurace nejblíže DM

Café bar H20 – v areálu bazénu u Haly Míčových sportů

Restaurace „Naproti Aréně“  https://www.pizzerieuareny.cz/ - u haly Míčových sportů

OC Varyáda - https://varyada.cz/

 

PREZENTACE:

Při prezentaci před prvním utkáním předloží každé družstvo pořadateli turnaje originály rodných listů (úředně ověřené kopie)/cestovní pasy/občanské průkazy všech hráček a předloží delegátovi ČAMB soupisku družstva potvrzenou oblastním pracovištěm ČBF.

 

STARTOVNÉ:

Každé družstvo zaplatí při zahájení hotově startovné ve výši 1200 Kč.

 

SPORTOVNÍ HALY:
Hala BK Lokomotiva – Jízdárenská 1, Karlovy Vary, 360 01 (mapa)

Hala míčových sportů – Západní 1812/73, Karlovy Vary, 360 01 (mapa)

 

DOPRAVA:

Domov mládeže je 2km od haly Jízdárenská a 3,5 km od haly míčových sportů. Pro účastníky turnaje bude MHD Karlovy Vary k dispozici zdarma (družstva obdrží pro tým kartičky).

Z Domova mládeže (zastávka NÁRODNÍ) jede k halám přímo autobus MHD číslo 3. Případně s přestupem autobusem číslo 15 na zastávku TRŽNICE a pak autobusem číslo 2 na zastávku NÁM. Dr. HORÁKOVÉ , případně do Haly míčových sportů na zastávku KV Arena.

 

Hala míčových sportů – zastávka STADION ZÁVODU MÍRU ( v případě využití jiné spoje KV ARENA),

Hala BK Loko – zastávka DOLNÍ NÁDRAŹÍ (NÁM. Dr. HORÁKOVÉ  v případě jiného spoje)

Jízdní řády naleznete zde: http://www.dpkv.cz/linky/denni

 

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

Hlavní organizátor – Roman Maleček, 602415281

Organizační pracovník – Jana Houdková – info@bklokomotiva.cz, 606 818 857

 

DOPROVODNÝ PROGRAM:

V sobotu proběhne hale BK LOKO na Jízdárenské od 19:00 doprovodný program - soutěže ve střelbě a driblinku, taneční vystoupení. Po skončení bude pro trenéry připraveno posezení a občerstvení v restauraci Ventura Pub (stejná budova jako hala). Prosíme, aby děti měly boty na přezutí. 

 

ONLINE PŘENOS - TVCOM:

Utkání o medaile budou přenášeny na webu www.tvcom.cz

 

CO VIDĚT V KARLOVÝCH VARECH:

zobrazit více

Účastníci

Basketbalová škola Tygři Praha

Realizační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Petra Michálková
asistent Lukáš Celina

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjemní
4 Markéta Homolová
5 Linda Mimrová
6 Žaneta Nováková
7 Linda Přídová
8 Karolína Burdová
9 Johana Kaplická
10 Adriana Rosca
11 Emma Krejčí
12 Eva Tutterová
13 Ema Križanská
14 Ema Sedláková
15 Frida Jelínková
16 Karolína Gollnerov
17 Tereza Gollnerová
18 Bára Vyhlídová
  Paola Buš

BK Lokomotiva Karlovy Vary

Realilzační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenér Mgr. Radovan Friedel
asistentka Martina Němečková

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjmení
4 Romana Knopová
5 Markéta Mailová
6 Tereza Tomšíková
8 Nikol Wernerová
9 Adéla Velická
10 Klára Johanidisová
11 Kristýna Černá
13 Monika Klementová
14 Kateřina Klementová
15 Leontýna Poňuchálková
16 Julie Jarošová
17 Marie Šlemrová
18 Anna Mokrá
20 Patálie Pospíšilová
23 Kristýna Antošová

BK Strakonice

Realizační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Radka Drnková
asistentka Zuzana Karoĺová

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjemní
4 Natálie Topinková
5 Lucie Veselková
6 Lucie Petelová
7 Alena Žáková
8 Michaela Karoĺová
9 Karolína Kotrcová
10 Eliška Košáková
11 Julie Baloušková
12 Tereza Malířská
13 Karolína Grossová
14 Kristýna Vodvářková
16 Linda Kotrčová
17 Karolína Pavlíčková
18 Kateřina Malířská
21 Kateřina Zemanová

BK Studánka Pardubice

Realilzační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Kateřina Váňová
asistentka Eliška Chocholoušová

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjmení
4 Veronika Oremová
6 Barbora Váňová
7 Natálie Fiedlerová
8 Hana Novotná
11 Tereza Pecinová
12 Aneta Myslíková
13 Barbora Havránková
14 Nikola Šafránková
15 Nikola Horná
17 Vannesa Roubíčková
18 Laura Ptáčková
23 Ema Komárková
24 Eliška Davídková
33 Kateřina Mikulášová
41 Hana Pezinková

BK Žabiny Brno

Realilzační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Eva Křivánková
asistentka Iva Andresková
asistentka Dominika Benešová

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjmení
4 Nina Jelínková
5 Veronika Varyšová
6 Adéla Pospíšilová
7 Julie Černínová
8 Barbora Šubová
9 Angela Poláchová
10 Adéla Dokoupilová
11 Eliška Darmovzalová
12 Olga Rozsívalová
13 Anna Chaloupková
14 Terezie Švrlingová
15 Tereza Mikuljaková
16 Nela Modlitbová
17 Amálie Bačíková
18 Nela Dvořáková
  Tereza Slámová
  Hana Malenová
  Šarlota Kusáková
  Sofie Thea Mannová

Dbak

Realilzační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenér Pavel Štícha
asistent Petr Pospíšil

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjmení
4 Tereza Mádrová
5 Veronika Novotná
7 Lenka Lukášková
8 Anna Běláčová
9 Andrea Slepičková
10 Eliška Pošarová
12 Emma Panýrková
14 Nikol Šedivcová
16 Zuzana Dobrá
18 Karolína Králová
21 Kateřina Štíchová
22 Jana Štruncová
23 Amélie Kadlečková

HB Basket Praha

Realilzační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Hana Brejlová
asistentka Kateřina Kudějová

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjmení
4 Natálie Kulatá
5 Sára Pozníčková
6 Ema Václavíková
7 Ráchel Lišková
8 Barbora Kolářová
9 Ivana Kopková (c)
10 Amálie Lišková
11 Veronika Sejvalová
13 Thea Kratochvílová
14 Barbora Navrátilová
15 Marie Brůnová
17 Denisa Dočekalová
18 Barbora Urbanová
19 Aneta Hrdličková
21 Marie Choutková
23 Elen Vrzalová

Osk Olomouc

Realizační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Zuzana Tejkalová
asistentka Renáta Sprušanská
asistentka Lucie Švrdlíková

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjemní
  Vanda Petrželová
  Sára Součková
  Liliana Poučenská
  Adriana Smolková
  Marie Bělohlávková
  Adéla Janků
  Adéla Chodilová
  Kateřina Vodešilová
  Klára Očenášková
  Laura Filipová
  Nikola Zahradníčková
  Nikola Zamykalová

Šbk Sadská

Realilzační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Blanka Žánová
asistent Jan Hojka

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjmení
2 Kateřina Colová
3 Eliška Procházková
4 Kateřina Hájková
6 Barbora Hájková
7 Petra Klazarová
8 Michaela Košnarová
9 Linda Ottová
10 Adéla Kurková
11 Nikola Kvízová
12 Barbora Staňková
13 Jana Holá
14 Veronika Přenosilová
15 Kristýna Přenosilová
33 Lenka Klokočníková
52 Valerie Strnadová
   

SBŠ Ostrava

Realilzační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Jakub Kyncl
asistentka Gabriela Liberdová
asistentka Rostislav Měch

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjmení
4 Barbora Chvílová
5 Elena Bilanová
10 Marie Pavlátová
11 Taťána Bialková
12 Vendula Minríková
14 Anna Hrubá
18 Valerie Pastrňáková
20 Klára Červenkvová
21 Lucie Maršolková
23 Nela Holáňová
27 Kristýna Vildová
31 Karolína Kusynová
35 Anna Červená
44 Eliška Rychlíková
66 Eliška Kaderková
77 Magdaléna Vybíralová
88 Katarina Koberová

SLUNETA Ústí nad Labem

Realizační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Petra Chmátalová
asistent Jiří Šlaj
asistentka Marcela Mouchová

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjemní
4 Petra Tatarlová
5 Marie Burdová
7 Valérie Bínová
8 Anna Bínová
9 Tereza Patočková
10 Emma Maurencová
11 Ema Tomášová
13 Vendula Salaková
14 Karolína Deutschová
16 Amálie Kolaříková (c)
17 Klára Ciprová
19 Zuzana Holečková
20 Lucie Slavíčková
22 Nela Bimová
23 Eliška Pechanová
24 Veronika Tauscheová

Sokol Nilfisk Hradec Králové

Realilzační tým

Funkce Jméno a příjmení
trenérka Dana Hroudná
asistentka Bohumila Pásková
asistentka Šárka Volejníková

Soupiska družstva

Číslo Jméno a příjmení
4 Dominika Pencáková
5 Emma Černá
6 Kristýna Halíková
7 Radka Čížková
8 Karolína Viková
9 Eliška Naarová
10 Klára Žižková
11 Ema Pospíšilová
12 Tatiana Dittrichová
13 Adéla Petříková
14 Petra Hánělová
15 Johana Bláhová
16 Klára Žáková
17 Kristýna Perun
18 Viktorie Volejníková
23 Nikola Vargová

Program a výsledky

12 účastníků je rozděleno do čtyř skupin po třech týmech. Do finálové části postupují dvě nejlepší družstva z každé skupiny. Finálová i spodní skupina se budou hrát play-off klasickým způsobem až do konečného umístění.

 

HMS - Hala míčových sportů, Západní 1812/73, Karlovy Vary, 360 01 (mapa)

Hala BK Loko - Jízdárenská 1, Karlovy Vary, 360 01 (mapa)

pozn.: pořadatel si může upravit pořadí utkání ve skupinách (dle vzdálenosti a příjezdu týmů).

Pátek 26.4.

Čas Soupeři Hala Výsledek
9:00 BŠ Tygři Praha - DBaK HMS 56:42 (17:8, 33:20, 42:26)
9:00 Sbš Ostrava - HB Basket BK Loko 42:37 (9:9, 24:19, 28:30)
10:50 BK Žabiny - Šbk Sadská HMS 31:61 (4:13, 7:30, 17:44)
10:50 Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Loko K. Vary BK Loko 65:31 (23:6, 39:15, 62:26)
12:40 BK Strakonice - BŠ Tygři Praha HMS 66:43 (17:10, 30:20, 49:33)
12:40 Sluneta Ústí n. Labem - Sbš Ostrava BK Loko 33:51 (7:10,13:31, 21:41)
14:40 BK Studánka Pardubice - BK Žabiny HMS 82:26 (21:6, 46:9, 64:16)
14:40 BK Loko K. Vary - Osk Olomouc BK Loko 63:41 (17:12, 34:24, 54:31)
16:30 BK Strakonice - DBaK HMS 69:38 (28:4, 37:13, 58:23)
16:30 HB Basket - Sluneta Ústí n. Labem BK Loko 56:10 (16:0, 26:4, 47:8)
18:20 Šbk Sadská - BK Studánka Pardubice HMS 41:62 (4:18, 18:36, 27:44) 
18:20 Osk Olomouc - Sokol Nilfisk Hradec Králové BK Loko 26:69 (6:25, 13:31, 17:51)
20:00 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ HMS  

Sobota 27.4.

Čas Soupeři Hala Výsledek
9:00 Q1 BK Strakonice - ŠBK Sadská HMS 54:74 (15:13, 32:35, 45:51)
9:00 Q2 SBŠ Ostrava - BK Loko K. Vary  BK Loko 58:54 (11:18, 27:26, 35:42)
11:00 Q3 BK Studánka Pardubice - BŠ Tygři Praha HMS 77:27 (18:11, 43:13, 65:15)
11:00 Q4 Sokol Nilfisk Hradec Králové - HB Basket BK Loko 61:30 (20:9, 33:16, 53:25)
13:00 3.A - 3.C DbaK - BK Žabiny HMS 46:63 (6:15, 22:32, 34:48)
13:00 3.B - 3.D Sluneta Ústí nad Labem - Osk Olomouc BK Loko 22:51 (9:11, 11:25, 18:46)
15:00 SF1 ŠBK Sadská - SBŠ Ostrava HMS 58:42 (16:5, 38:24, 48:26)
15:00 5.-8. BK Strakonice - BK Loko K. Vary  BK Loko 45:35 (5:16, 16:30, 29:37)
17:00 SF2 BK Studánka Pardubice - Sokol Nilfisk Hradec Králové HMS 56:50 (12:12, 27:26, 42:41)
17:00 5.-8. BŠ Tygři Praha - HB Basket BK Loko 26:21 (4:9, 14:15, 22:19)
19:00 DOPROVODNÝ PROGRAM BK Loko  

Neděle 28.4.

Čas Soupeři Hala Výsledek
8:30 o 11. místo Dbak - Sluneta Ústí nad Labem BK Loko 61:41 (11:10, 22:25, 41:33)
8:30 o 9. místo BK Žabiny Brno - Osk Olomouc HMS 50:33 (17:5, 31:18, 43:25)
10:20 o 7. místo BK Loko K. Vary - HB Basket BK Loko 34:31 (7:5, 17:11, 27:21)
10:30 o 3. místo SBŠ Ostrava - Sokol Nilfisk Hradec Králové HMS 48:54 (8:23, 24:31, 31:47)
12:20 o 5. místo BK Strakonice - BŠ Tygři Praha BK Loko 33:32 (12:5, 16:13, 27:24)
13:00 FINÁLE ŠBK Sadská - BK Studánka Pardubice HMS 55:54 (11:20, 27:33, 32:47)
14:30 SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ HMS  

Nejlepší hráčky turnaje:

MVP 

Nikola Kvízová (Šbk Sadská)

ALL-STARS: 

Nela Holáňová (SBŠ Ostrava)

Tatiana Dittrichová (Sokol Nilfisk Hradec Králové)

Aneta Myslíková (BK Studánka Pardubice)

Hana Novotná (BK Studánka Pardubice)

Kateřina Hájková (Šbk Sadská)

 

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. Šbk Sadská
2. BK Studánka Pardubice
3. Sokol Nilfisk Hradec Králové
4. SBŠ Ostrava
5. BK Strakonice
6. Basketbalová škola Tygři Praha
7. BK Lokomotiva Karlovy Vary
8. HB Basket Praha
9. BK Žabiny Brno
10. Osk Olomouc
11. Dbak
12. SLUNETA Ústí nad Labem

Skupina A

Pořadí Družstvo Počet výher Počet proher Skóre Bodů
1. BK STRAKONICE 2 0 135:81 4
2. BŠ TYGŘI PRAHA 1 1 99:108 3
3. DBaK 0 2 80:125 2

Skupina B

Pořadí Družstvo Počet výher Počet proher Skóre Bodů
1. SBŠ OSTRAVA 2 0 93:70 4
2. HB BASKET 1 1 93:52 3
3. SLUNETA ÚSTÍ NAD LABEM 0 2 43:107 2

Skupina C

Pořadí Družstvo Počet výher Počet proher Skóre Bodů
1. BK STUDÁNKA PARDUBICE 2 0 144:67 4
2. ŠBK SADSKÁ 1 1 102:93 3
3. BK ŽABINY 0 2 57:143 2

Skupina D

Pořadí Družstvo Počet výher Počet proher Skóre Bodů
1. SOKOL NILFISK HRADEC KRÁLOVÉ 2 0 134:57 4
2. BK LOKOMOTIVA K. VARY 1 1 94:106 3
3. OSK OLOMOUC 0 2 67:129 2

 

Fotogalerie

NF U11: Slavnostní zakončení

28. 4. 2019

NF U11: Finále: ŠBK Sadská - BK Studánka Pardubice

28. 4. 2019

NF U11: SBŠ Ostrava - Sokol Nilfisk Hradec Králové (o 3. místo)

28. 4. 2019

NF U11: BK Loko K. Vary - HB Basket

28. 4. 2019

NF U11: BK Strakonice - BK Loko K. Vary

27. 4. 2019

NF U11: ŠBK Sadská - SBŠ Ostrava

27. 4. 2019

NF U11: Sluneta Ústí nad Labem - Osk Olomouc

27. 4. 2019

NF U11: BK Studánka Pardubice - BŠ Tygři Praha

27. 4. 2019

NF U11: BK Strakonice - ŠBK Sadská

27. 4. 2019

NF U11: Slavnostní zahájení

26. 4. 2019

NF U11: Šbk Sadská - BK Studánka Pardubice

26. 4. 2019

NF U11: BK Studánka Pardubice - BK Žabiny

26. 4. 2019

NF U11: BK Loko K. Vary - Osk Olomouc

26. 4. 2019

NF U11: BK Strakonice - BŠ Tygři Praha

26. 4. 2019

NF U11: Sluneta Ústí n. Labem - Sbš Ostrava

26. 4. 2019

NF U11: BK Žabiny - Šbk Sadská

26. 4. 2019

NF U11: Sokol Nilfisk Hradec Králové - BK Loko K. Vary

26. 4. 2019

Kontakty

DŮLEŽITÉ KONTAKTY:

Hlavní organizátor – Roman Maleček, 602415281

Organizační pracovník – Jana Houdková – info@bklokomotiva.cz, 606 818 857

 

SPORTOVNÍ HALY:
Hala BK Lokomotiva – Jízdárenská 1, Karlovy Vary, 360 01 (mapa)

Hala míčových sportů – Západní 1812/73, Karlovy Vary, 360 01 (mapa)

Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací