Třetí finálový turnaj - NF ČR minižákyň U13 v Ostravě s naší účastí

30. 4. 2018 ( komentářů)
Foto: Třetí finálový turnaj - NF ČR minižákyň U13 v Ostravě s naší účastí

Nadcházejí prodloužený víkend bude patřit NF ČR kategorie minižákyně starší U13 a na naše hráčky čekají v Ostravě v základní skupině týmy Strakonic a BA Sparty.

Poslední z našich mládežnických týmů, který dokázal vyhrát základní část své soutěže a následně i nadstavbový kvalifikační turnaj a postoupil do bojů o titul přeborníka ČR je celek hlavní trenérky Jany Trollerové - minižákyně starší U13. My jim budeme držet palce od pátku 4.května do neděle 6.května, kdy se budou naše hráčky snažit uhrát v Ostravě co nejlepší výsledek. Jednoduché to ovšem nebude, již ve své základní skupině narazí děvčata na těžké soupeře - BK Strakonice a BA Spartu Praha.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací