Na začátek ŽBL jasné vítězství v Brně

4. 10. 2018 ( komentářů)

Úvodní utkání nového ročníku ŽBL proběhlo nakonec podle předpokladů a z palubovky týmu TEAMSTORE BRNO si veze naše družstvo vysoké vítězství.

Teamstore Brno-DSK Basketball Nymburk-KV03.10.2018 19:0055:102(12:33 22:59 43:78)

Utkání rozhodl náš tým již v úvodu utkání, kdy odskočil domácím na rozdíl dvaceti bodů a do poločasu navýšil náskok až na 37 bodů. Volnější třetí čtvrtka ze strany našich hráček umožnila domácím částečně korigovat skóre, nicméně minutu před koncem zápasu se nakonec přehouplo z naší strany přes první stovku v sezóně.

Nyní budou pokračovat další utkání ŽBL v rychlém sledu, když nejprve v neděli 7.10. hostíme v Nymburku silný tým KP Brno, následně pak ve středu 10.10. nás čeká utkání v Ostravě s místním SBŠ a prvního domácího utkání v K.Varech se dočkáme tři dny poté, když v sobotu 13.října přivítáme dalšího adepta na medialové umístění Hradec Králové.