Stovka a vítězství nad Hradcem

15. 10. 2018 ( komentářů)
Foto: Stovka a vítězství nad Hradcem

V sobotním utkání 3.kola ŽBL zvítězil náš společný tým na palubovce haly MS KV Arény zejména díky povedené druhé polovině nad "Lvicemi" z Hradce Králové

DSK Basketball Nymburk-KV-Sokol Hradec Králové (101:80)(22:22 47:49 76:62)

V prvním soutěžním utkání letošního ročníku ženské extraligy na palubovce v K.Varech se našemu společnému týmu zadařilo, když udolal velkého rivala - družstvo Sokol Hradec Králové nakonec 21 bodovým rozdílem a dokonce pokořil hranici sta bodů. Nicméně je nutno konstatovat, že celek Hradce Králové, který do Karlových Varů přijel posílen o zkušenou běloruskou reprezentantku Tatsianu Likhtarovich, zejména v první části zápasu hodně kousal a držel si dokonce i mírné vedení, jenže ve třetí čtvrtině domácí tým přidal na plynu v obraně, přidal několik košů z rychlých protiútoků a zlepšil i procento úspěšnosti střelby a odskočil hostům na rozdíl 14-ti bodů. No a protože i v poslední čtvrtině dobrý výkon našeho společného týmu pokračoval, odvezly si hradecké Lvice nakonec poměrně vysokou porážku, ke které nejvíce bodově přispěly - Chloe Wells 25 body, 17-ti body Tereza Krakovičová a Saša Kchomenchuk a 15-ti body Kamila Hošková. 

K dalšímu utkání nastoupí náš společný celek již ve středu 17.října, když zajíždí na horkou palubovku mistra USK Praha a v neděli 21.října jej čeká tentorkát v Nymuburku souboj s Trutnovem.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací