Kdy a kde budeme fandit

27. 3. 2019 ( komentářů)
Foto: Kdy a kde budeme fandit

Nastávající víkend čekají naše družstva utkání na domácí palubovce i venku

Na domácí palubovce haly Lokomotivy rozehraje sobotní utkání nejprve od 12-ti hod tým mladších minižákyň U11, který se utká s družstvem DBaK Plzeň a bude to boj o první místo v baráži o postup na NF ČR, od 14:30 hod budou ženy "B" chtít přetlačit tým Sokola Toužim a od 16:45 hod čeká na ligové starší žákyně U15 předposlední zápas sezóny proti vedoucímu týmu skupiny Českých Budějovic. Na venkovní hřiště vyjíždí tým starších minižákyň U13, které čekají v Klatovech první dvě utkání s domácím BK a plzeňským DBaK v nadstavbové baráži o postup na NF ČR. 

V neděli se pak můžeme těšit od 10:00 hod na poslední zápas letošní ligové sezóny našeho týmu starších žákyň U15 v souboji proti druhému týmu skupiny Tygři Praha a mladší minižákyně U11 čeká od 11 hod v Plzni odveta s DBaK o první místo v baráži o postup na NF ČR.

Všem držíme palce a těšíme se na Vás.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies