Poslední domácí příprava před začátkem extraligy

11. 9. 2017 ( komentářů)
Foto: Poslední domácí příprava před začátkem extraligy

Ve středu 13.září proběhne v hale MS KV Arény od 17:30 hod poslední domácí příprava našeho týmu žen před zahájením nového basketbalového extraligového ročníku 2017/2018.

Soupeřem nám bude v tomto utkání téměř již tradiční předsezóní partner - německý bundesligový tým Chemnitz Cats, se kterým jsme se již v letošní přípravě setkali a v našem úplně prvním přípravném zápase mu na jeho palubovce podlehli 82:64. Americká trenérka družstva Chemnitzu Amanda Davidson disponuje pro novou sezónu kvalitním kádrem v jehož středu nalezneme několik reprezentantek různých států a v prvním vzájemném utkání se prezentoval její tým rychlým a agresivním basketbalem, takže se mají naše hráčky i diváci na co těšit.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací