V sobotu 25.května kvalifikace ligy kadetek U17

17. 5. 2019 ( komentářů)
Foto: V sobotu 25.května kvalifikace ligy kadetek U17

V sobotu 25.května čeká naše družstvo kadetek U17 v domácím prostředí kvalifikace o start v nadcházející ligové soutěži 2019/2020

V kvalifikační skupině "B" se utká náš tým nejprve v 10:00 hod s týmem Baník Most, od 13:30 hod se na palubovoce haly Lokomotivy utká tým Baníku Most s celkem Válečnice Děčín a v 17:00 hod bude čekat naše hráčky zápas s družstvem Děčína. Pouze vítěz skupiny má zajištěný postup do příštího ročníku ligy U17 a druhého ze skupiny čekají ještě barážová klání (8. a 9.června) o další postupové místo s druhým týmem skupiny "A". Holkám držíme palce a doufáme, že si postup pokusí zajistit již v domácím prostředí.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies