Dobrý začátek, ale nakonec špatný konec.

16. 10. 2017 ( komentářů)

K domácímu utkání 6.kola ŽBL s Lokomotivou Trutnov sice nastoupil náš tým bohužel s menším počtem hráček, ale dobře začal a v první čtvrtině utkání dokázal hostujícímu týmu odskočit na rozdíl 9-ti bodů.

Ovšem v dalším průběhu zápasu, zlepšily hráčky Trutnova pohyb a změnily obranný systém, který našemu celku dělal v některých časových úsecích problémy a tak zbytek utkání probíhal ve velmi vyrovnaném stylu - poločas 40:39, třetí čtvrtina 52:53. Nicméně v závěrečné čtvrtině se podařilo týmu z podhůří Krkonoš odskočit na rozdíl 7-mi bodů, který již náš celek i přes snahu nedokázal vymazat, z čehož vyplynulo, že si tentokrát šťastnější družina Trutnova odvezla z naší palubovky dva body. Asi největším aspektem, který přispěl k vítězství hostů v tomto utkání byl obranný i útočný doskok, ve kterém byl Trutnov výrazně důraznější a lepší 30 (23/7) : 47 (34/13), protože v dalších činnostech se od sebe statistiky bou týmů až tolik nelišily.

Body v utkání:

domácí - Kušlitová 21 (5 doskoků), Pohunková 14 (4 doskoky + 3 asistence), Malečková 12 (9 doskoků + 7 asistencí), Rokošová 8 (3 doskoky), Zuzáková 4 (6 doskoků), Sklenářová 3 (3 doskoky), Drahokoupilová 2, Pitrová a Vighová 0

hosté - Goff 25 (6 doskoků), Snyder 17 (20 doskoků !), Kozumplíková 11 (4 doskoky)

BA K. Vary - Loko Trutnov - 13.10.2017 17:30 - 64:69 (26:17 40:39 52:53)

V dalších náročných zápasech ženské extraligy čeká na naše hráčky nejprve sobotní zájezd na palubovku, letos prozatím velmi dobře hrajícího týmu Žabiny Brno a posléze se v pátek 27.října v domácím prostředí střetneme s momentálně 4-tým týmem tabulky - BLK Slavií Praha.