Dnes do Prahy na utkání 3.kola ČP

12. 12. 2017 ( komentářů)
Foto: Dnes do Prahy na utkání 3.kola ČP

Soupeřem ve třetím kole Českého poháru bude naším soupeřem domácí prvoligový celek Sokol Nusle.

Sokol Nusle

Přestože k utkání nastoupí náš tým určitě již bez nemocné kapitánky Kušlitové, se zdravotními komplikacemi některých hráček i s únavou z náročného zápasového zatížení posledních dnů, měl by dnes od 18:45 hod v Praze splnit roli favorita a prvoligové družstvo Sokola Nusle vedené trenérem Ondřejem Káděm (rodilým "Varákem", který začátek svojí trenérské kariéry začínal v našem klubu) udolat. V případě úspěchu v tomto zápase se utká ve 4.kole ČP náš tým s vítězem souboje "Žabin" a "Slovanky".

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies