Vítězství se Strakonicemi, ale žádná velká sláva to nebyla

11. 1. 2018 ( komentářů)
Foto: Vítězství se Strakonicemi, ale žádná velká sláva to nebyla

V 15.kole ŽBL narazil náš extraligový tým žen na domácí palubovce na sice se lepšící, ale stále poslední tým tabulky - U19 CHANCE Strakonice a nakonec si připsal povinné vítězství.

BA K. Vary-U19 Chance(77:66)(24:18 45:37 61:50)

Jenže povinné vítězství se nerodilo vůbec jednoduše a "staro-nová" trenérka Marcela Kramer musela chvílemi nad výkonem svých svěřenkyň, zavírat oči. Zejména v obranné činnosti a při doskakování byl výkon některých hráček s ohledem na možnosti soupeře, hodně slabý. No a pokud k tomu přídáme i relativně větší množství zbytečných chyb, malou agresivitu na útočné straně a někdy až příliš "přecitlivěle" vedené utkání ze strany rozhodčích,  (dohromady 48 odpískaných faulů !- z toho 26 na nanší straně a celkem 51 trestných hodů v poměru 23/16 proti 28/23, prostě samé přerušení), nebylo se co divit, že náš tým musel bojovat s týmem z konce tabulky vlastně skoro celý zápas. Nicméně historie se na průběh ptát nebude, důležité vítězství je "doma" a v utkání se určitě našly z naší strany i pozitiva, nad kterými vyčníval bodový zápis kapitánky Dany Kušlitové se jejími 31 body.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací