Čtvrtfinále ČP nám přivede do cesty tým Basket Žabiny Brno

11. 1. 2018 ( komentářů)
Foto: Čtvrtfinále ČP nám přivede do cesty tým Basket Žabiny Brno

V nezvyklý den na basketbalové utkání - pondělí chceme pozvat všechny fanoušky na hodně zajímavé a hodně těžké domácí utkání, kterým bude čtvrtfinále ČP s týmem Basket Žabiny Brno.

BA K. Vary-Žabiny Brno15.01.2018 17:30

Brněnský celek, který se veze od října na vítězné vlně a z posledních 10-ti utkání odešel poražen pouze jedenkrát, postoupil do čtvrtfinále ČP přes Slovanku Mladá Boleslav, bude v tomto utkání favoritem. Náš tým se bude muset připravit na jednoduchou agresivní nátlakovou hru soupeře, postavenou na jeho silném a vyrovnaném mladém kádru a pokud tedy chce přemýšlet o úspěchu, který by znamenal postup do Final Four ČP, bude muset celý tým odevzdat více než 100% výkon jak v obranné tak i v útočné činnosti a zlepšit určitě doskakování. Proto přemýšlí vedení našeho týmu o možném posílení kádru. Jestli se to všechno povede, můžete tedy vidět na palubovce míčové haly KV Arény v pondělí 15.ledna od 17:30 hod.    

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací