Úspěšný víkend U13 A i B

10. 11. 2019 ( komentářů)
Foto: Úspěšný víkend U13 A i B

Áčko o uplynulém víkendu zamířilo do Klatov, béčko doma hostilo Toužim.

U13 A

Lokomotiva veze body z Klatov

 
Další stanicí na naší cestě krajinou byly šikovné holky z Klatov. Města kde se v létě hrálo ME děvčat do 20 let a kde je výborné podnebí pro basket. 
Snad i proto s námi vyrazilo plno věrných fanoušků a fanynek. Předzápasové rozcvičení se trenérovi moc nezamlouvalo, ale o to lepší pak po jeho domluvě byla první čtvrtina utkání. 
Zřejmě nejtěžší soupeř nás nezaskočil. Oba začátky zápasů jsme si pohlídali a nenechali jsme přistoupit do našeho rozjetého expresu žádné brzdiče. Holky pěkně kombinovaly a běhaly do rychlých protiútoků. Až na pár pokažených přihrávek a občasném hektickém zakončení, byl výkon v obou zápasech vcelku podařený. Holkám patří dík za dobrý výkon a rodičům za to že jich dorazil hojný počet i na venkovní zápas. Pochvalu si tentokrát zaslouží i chlapci místní U19, kteří se ujali role rozhodčích, jelikož nebyli žádní oficielně nominovaní. Hezkou neděli a všem co si zasloužili Svatomartinskou husu dobré chutnání.
 
U13 B
 
Parní Lokotka v rozjezdu
 
V druhém utkání sezóny proti nám stál celek z Toužimi.
Začátek byl spíše jako pomalu rozjíždějící se parní lokomotiva. Holky se pak ale zahřály, pořádně přiložily do kotle a i přes velké nedostatky v obraně ( nové seznámení s clonami), na kterých musíme hodně zapracovat, bylo k vidění plno krásných akcí. Koš byl však pro nás často zakletý. Utkání bylo velmi bojovné a nikdo nenechal nikomu nic zadarmo. Všechny holky odvedly skvělou práci a po první těsné prohře, přišlo ve druhém utkání vytoužené vítězství. Po skončení nechyběl ani vítězný jekot. Holky si to prostě užily. Neustále je ale na čem pracovat. 
Děkujeme strojvedoucím za dobře odvedenou práci a cestujícím za velkou podporu.
 
 
 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací