Tentokrát to nevyšlo.

10. 2. 2020 ( komentářů)
Foto: Tentokrát to nevyšlo.

V domácích utkání extraligy starších žákyň U15 a starších minižákyň U13 jsme vítězství nebrali.

V sobotu nejprve nastoupil na domácí palubovce k závěrečným utkáním základní části soutěže tým starších minižákyň U13 "B" a i přes snahu na družstvo DBaK Plzeň, které se utká v nadstavbě s naším "áčkem" o postup na finálový turnaj nestačily a podlehly mu 24:47 a 31:43. Nyní je třeba pořádně zabrat v další tréninkové činnosti a jedeme dál wink.

Po minižákyních nastoupily k dalším utkáním - tentokráte extraligy starších žákyň U15 naše děvčata nejprve v sobotu proti celku Jiskra Kyjov a v neděli proti KP Brno. Očekávala se vyrovnaná utkání a to se také vyplnilo. Bohužel naše družstvo na jedné straně oslabené o několik marodů, na straně druhé doplněné o nově hostující hráčky ze Strakonic, však nakonec ani v jednom zápase i přes nasazení a snahu na vítězství nedosáhlo. Škoda, nicméně bojujeme dál a každé utkání s nejlepšími týmy této kategorie je přínosem.  

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací