VYSOKÉ VÍTĚZTVÍ U15 NA SVATÉHO VÁCLAVA

29. 9. 2021 ( komentářů)

V den státního svátku 28.9. naše hráčky kategorie U15 měly na programu zápas s plzeňským družstvem DBaK.

Již od začátku utkání bylo zřejmé, který tým bude určovat vývoj zápasu. Naše hráčky nenechaly nic náhodě a vytvořily si během chvíle vysoký náskok, který do poločasu už jen navyšovaly a na světelné tabuli tak po první půlce svítil stav 49 : 5 pro domácí…
V druhé polovině jsme chvílemi polevili v obraně a naopak na útočné straně jsme (občas i přes velké množství útočných doskoků) nedokázali zakončit mnohdy ani na osmý pokus… Avšak když opomeneme občasné zakončování na několikátý pokus, holkám se povedlo několik krásných týmových kombinací, kterými si vysloužily nemalý potlesk z diváckých řad. :)

Naše holky si zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony a hlavně za bojovnost, kterou předváděly jak na obranné, tak útočné polovině.
Nutno ještě podotknout, že minutáž dostala celá lavička a každá hráčka se tak zapsala do statistik.

Fanouškům děkujeme a holkám gratulujeme!