POVINNÉ VÍTĚZSTVÍ U17 NA SEVERU ČECH

26. 10. 2021 ( komentářů)

Minulý víkend odehrály naše kadetky U17 pouze sobotní utkání v Děčíně, odkud si odvážely celkem jednoznačnou výhru 82:36. (Nedělní utkání v Jablonci se odložilo - termín bude upřesněn.)

Již od první minuty bylo jasné, že nás nebude čekat nijak dramatický zápas, jelikož po první čtvrtině svítilo na světelné tabuli skóre 7:24 ve prospěch našich hráček. Holky nastoupily od začátku s agresivnější obranou, než jakou jsme hráli v minulých zápasech, a těžily z ní celý zápas...
I přes jasné vítězství jsme však opět mohli vidět několik chyb, na kterých musíme velmi rychle zapracovat v tréninku. Často nejsou holky soustředěné při zakončování, kdy si sice vytvoří pěkné pozice, avšak pak bohužel nepromění jasné situace. O čemž svědčí i nedaných 40 (!!!) košů z podkoše… Taktéž si občas nevážíme míče a dopouštíme se mnohdy i naprosto zbytečných ztrát (21 ztrát za zápas) a v jiných a těžších zápasech by se nám naše nesoustředěnost mohla vymstít…
Holkám samozřejmě patří velká gratulace k vítězství a poděkování za předvedené výkony.