Turnaj U13

8. 11. 2021 ( komentářů)

První listopadová sobota přivedla Lokomotivu U 13 do Kraslic

Místní útulná hala přivítala další z miniturnajů kategorie do 13 let. Nejprve jsme si zahráli proti klukům ze Sokolova. Bylo znát, že kluci jsou o trochu šikovnější a hrají basket déle. Rychlost a síla nám v určitých soubojích scházela, stejně tak i zápasová zkušenost. Díky vstřícnosti soupeře jsme po domluvě hráli 4 na 4, takže bylo na hřišti více prostoru a také šance vystřídat se. Kvůli nemocem jsme dorazili totiž jen s 11 děvčaty. BK Sokolov byl nad naše síly i když jsme se snažili. Holky měly často i přehnaný respekt, takže můžeme být spokojeni jen s částí utkání. Druhý zápas proti domácím byl už jiný. Předvedli jsme plno pěkných kombinací a všechny hráčky si dostatečně zahrály. Sice jsme trochu prospali první čtvrtinu, ale do poločasu jsme vyrovnali a v druhém poločase už utkání dovedli do vítězného konce. Ale výhrou byl celý turnaj. Velmi cenné zkušenosti, které sebelepší trénink nemůže nabídnout. Děkujeme pořádajícímu klubu z Kraslic a stejně tak skvělým rozhodčím a jako vždy všem rodičům, kteří nás byli podpořit.

28.BSK Tatran Kraslice U 13 (žky)-BK Sokolov U 13 (žci)25:60(2:17 9:29 15:52)
29.BK Sokolov U 13 (žci)-BK Lokomotiva Karlovy Vary U 13 (žky)79:39(29:8 41:16 63:25)
30.BSK Tatran Kraslice U 13 (žky)-BK Lokomotiva Karlovy Vary U 13 (žky)34:42(19:6 21:20 28:30)