KADETKY U17 V PRAZE

29. 11. 2021 ( komentářů)

Naše hráčky kategorie U17 vyjížděly k víkendovým zápasům do Prahy na palubovky USK Praha a Sokola Nusle.

V sobotu nás čekal poněkud slabší soupeř (USK Praha B), kde se naše holky prezentovaly převážně dobrým rychlým protiútokem a s přehledem si došly pro další vítězství na venkovní půdě, když porazily rozdílem devatenácti bodů ligovou rezervu USK.

Nedělní utkání se Sokolem Nusle bylo o poznání vyrovnanější. Nebo tedy alespoň do poločasu, kdy jsme do šaten odcházeli za stavu 31:30 pro domácí.
Ve druhé půli nám však již došly síly, dopouštěli jsme se zbytečných ztrát a to zejména v případech, kdy na nás soupeř vytáhl celoplošný press a naše holky se zalekly jejich "zdvojování” v obraně…
Tyto chyby nás stály nejenom vítězství ale hlavně i důstojnou prohru, jelikož výsledek 74:53 je pro nás bohužel dosti smutný…

Velké poděkování patří našim fanouškům, žákyním U14, které taktéž hrály víkendová utkání v Praze a přišly nás velmi hlasitě podpořit v oba dva hrací dny.