POSLEDNÍ ZÁPASY V SEZÓNĚ U17 VÍTĚZNĚ

11. 4. 2022 ( komentářů)

O minulém víkendu sehrály naše kadetky svá poslední ligová utkání v sezóně 2021/22 a z palubovek Jablonce i Děčína si přivážejí vysoká vítězství.

V sobotu jsme se představili na palubovce Jablonce, kde jsme si dobrým vstupem do utkání zajistili již během první čtvrtiny menší náskok (6:23) a do poločasové pauzy ho holky už jen navyšovaly. Po změně stran nás domácí trochu zaskočili jejich zónovou obranou, ale i s tím se dokázala děvčata vypořádat a odvážela si další výhru o 25 bodů (50:75).

Poslední hrací neděle byla o něco jednodušší a zápas s Děčínem se proto nesl v poklidném duchu, kdy i naše trenérky poklidně přihlížely k utkání... :) Holky tak letošní sezónu zakončily výhrou 35:77 a s úsměvy odjížděly zpět do Karlových Varů.

Velké poděkování patří jak holkám, tak i všem rodičům, kteří holky v basketbalu podporují a neúnavně je dováží na každodenní tréninky.