PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ PRO JUNIORKY

11. 10. 2023 ( komentářů)

V uplynulém víkendu sehrály holky U19 pouze nedělní utkání, jelikož Litoměřice zažádaly díky jejich marodce o přeložení utkání. (Dohrajeme jej ve středu 25.10.2023 od 18:30 - věříme, že i ve všední den si najde cestu do haly početné množství fanoušků :)).

V neděli jsme přivítali na domácí palubovce HB Basket Praha B. Pražské soupeřky přijely v málo početné sestavě, již během prvních minut bylo vidět, kdo bude určovat tempo hry a v poločase na tabuli svítilo skóre 57:14. Během utkání jsme si vyzkoušeli vše, co potřebujeme zlepšit do dalších zápasů, konečně jsme přenesli do hry i více rychlých protiútoků, zahrály si všechny hráčky (včetně dvou mladších kadetek) a hlavně jsme snad poprvé dohráli zápas bez zranění! ???????? Holkám děkuji, že i za velkého rozdílu ve skóre nevypustily konec a odehrály zápas ve 100% nasazení až do poslední sekundy…