PONDĚLNÍ DOHRÁVKA U19 V LOUNECH

12. 12. 2023 ( komentářů)

V pondělí 11.12. vyjížděly naše juniorky směr Louny, kde byla na programu dohrávka 8. kola CL U19.

Do utkání oba dva celky vstoupily velmi koncentrovaně a celý první poločas se na obou stranách předváděl velmi pěkný, rychlý a pohledný basketbal. První čtvrtina skončila za stavu 15:18, během druhé desetimitovky jsme se tahali o každý koš a holky dovolily Tygřicím se pouze jednou dostat do vedení (32:30). Na dvoubodový náskok však naše děvčata velmi rychle zareagovala a během poslední minuty zvládla dát ještě 5 rychlých bodů -  poločas 32:35.

Druhá půle byla již kompletně v naší režii, kdy jsme soupeřky zaskočili bodovou šňůrou 0:10 a rázem byl rozdíl ve skóre vyšší. Za druhý poločas jsme inkasovali pouze 17 bodů a to především díky dobré týmové obraně a holky tak dovedly zápas do vítězného konce 49:81.

Gratulujeme a držíme palce do dalších víkendových zápasů (HB Basket, BK Lvice Litoměřice).