První vítězství U14 v nadstavbě ligy mladších žákyň a nastávající utkání

12. 1. 2024 ( komentářů)
Foto: První vítězství U14 v nadstavbě ligy mladších žákyň a nastávající utkání

Hned v prvním utkání nadstavbové skupiny A ligy mladších žákyň u14 se našim děvčatům podařilo po velkém boji a prodloužení porazit tým Lvic Chomutov 39:38.

Napodobit je budou chtít v nadcházejícím víkendu další týmy našeho klubu a to juniorky U19, které čekají poslední utkání základní části ligy U19 a v domácím prostředí v sobotu od 16-ti a v neděli od 10-ti hod se utkají s týmy BK Klatovy a DBaK Plzeň a jen vítězství v obou zápasech a případná porážka Klatov v Lounech posune náš tým z třetího na druhé místo tabulky a tím i na postup do vrchní nadstavbové části ligy a případného boje o účast v baráži o extraligu. V Karlových Varech, ale na palubovce Thermie sehrají v sobotu zápasy s domácím týmem kluků a smíšeným družstvem Ostrova naše starší minižákyně U13 a na palubovky soupeřů - konkrétně v sobotu do Klatov a v neděli do Plzně míří ligové starší žákyně U15 - všem držíme palce a těšíme se na Vaší podporu.

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies