KADETKY S BILANCÍ 1:1

13. 2. 2024 ( komentářů)

Uplynulý víkend znamenal pro naše holky U17 výjezd na sever Čech - do Jičína a Trutnova k prvním zápasům nadstavby B.

V sobotu jsme zavítali na palubovku Jičína, kde díky předcházejícímu zápasu jsme začínali o 20 minut déle než dle původního plánu. Do zápasu jsme ale vstoupili velmi dobře - holky od prvních vteřin nastolily vysoké tempo hry, bojovaly o každý míč a tím tak domácí tým trochu zaskočily… Díky energii, kterou holky nechávaly na palubovce, byl tak zápas po celých 40 minut vyrovnaný, avšak bohužel v posledních vteřinách se nám již nepodařilo skóre dorovnat - konečný stav 56:53.

V Trutnově jsme pokračovali ve stejném rozpoložení jako předešlý den. Do poločasu jsme se tahali o každý bod (24:28), až ve 3/4 se nám podařilo trochu odskočit na rozdíl 15 bodů (35:50). Během poslední desetiminutovky přišlo lehké trápení na útočné polovině, za celou čtvrtinu jsme skórovali pouze 9 bodů, i přesto však holky zvládly udržet náskok, dotáhly zápas do vítězného konce 49:59 a tím si tak připsaly další důležitou výhru!

Nesmíme zapomenout na našeho šestého hráče - opět nechyběla skvělá podpora od rodičů v hledišti, kterou ve svém článku ocenil i trutnovský trenér…

Rodičům velmi děkujeme, holkám gratulujeme a věříme, že je tento víkend opět motivoval natolik, aby za 14 dní pokračovaly tam, kde teď skončily a prezentovaly se podobnými výkony jako v prvních dvou zápasech druhé fáze soutěže.