3 UTKÁNÍ VE 4 DNECH PRO JUNIORKY

1. 4. 2024 ( komentářů)

Holky U19 měly tento týden nabitý program, bohužel však opět v nekompletní sestavě. V sobotu a v neděli vyjížděly do hlavního města, v úterý dohrávaly přeložený zápas s Litoměřicemi.

V sobotu 24.3. jsme vyjížděli směr Zličín, kde na nás čekalo utkání s HB Basket Praha B. Děvčata po celý zápas korigovala skóre a až během druhé půlky dokázala rozdíl bodů trochu navýšit - první hrací den si tak odvážela vítězství 34:64.

V nedělním odpoledni na nás čekala rezerva BŠ Tygrů Praha, kdy 1. čtvrtina byla vyrovnaná, během té druhé jsme dovolili dát soupeřkám pouze jediný bod… I přesto však poločasové skóre (12:20) připomínalo spíše stav po první desetiminutovce a moc lépe na tom nebylo ani konečné skóre (28:46), které pro změnu připomínalo to poločasové. I tak se však další výhra počítá a holky tak měly 100% víkend.

V úterní dohrávce proti Litoměřicím, které již dvakrát žádaly o přeložení, se však další výhra nekonala. Vstup do utkání se nám absolutně nevydařil (16:6 po 1/4), ale během druhé čtvrtiny jsme se vrátili zpět do zápasu. I přes některé velmi pěkné momenty a situace jsme bohužel prohráli o 8 bodů (51:59). Škoda jen, že při celkem pěkném a vyrovnaném zápasu bylo několik nepochopitelných "zásahů” a pokřiků od rodičů z Litoměřic, které tak zápasovou atmosféru trochu znehodnotily…