Minižačky U11"A" vítězně

26. 11. 2017 ( komentářů)
Foto: Minižačky U11

V další kole krajského přeboru minižáků U11 se náš tým "A" utkal s chlapci Thermie KV a dívkami BCM Sokolov. Oba zápasy měly podobný průběh. Po počátečním rozkoukání přišla série rychlých protiútoků, a když naše hráčky zkvalitnily obranu, krásný výsledek byl na světě. 

TJ THERMIA KARLOVY VARY - BK LOKOMOTIVA KARLOVY VARY     22:50

BCM SOKOLOV - BK LOKOMOTIVA KARLOVY VARY     15:45

body: Pichrtová 29, Kočanová 18, Zubzanová 14, Mokrá 10, Johanidesová 4, Čermáková 4, Klementová 4, Knopová 3, Tomšíková 3, Šlemrová 2, Farkalínová 2, Musilová 2, 

Komentáře


Partneři klubu

Spolek BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY
a
SPORTOVNÍ SPOLEK BK KARLOVY VARY

Aktuálně|GDPR|Kontakt

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete Spolku BASKETBALOVÝ KLUB LOKOMOTIVA KARLOVY VARY.

Spravovat cookies